Mobile menu

Uudised

Kandideeri Haridus- ja Noorteametisse osakonna juhatajaks

Haridus- ja NoorteametKäesoleva aasta 1. augustist alustav Haridus- ja Noorteamet ootab kandideerima osakonna juhataja ametikohtadele.  

Ootame tööle

Kandideerimiseks ootame CV-d ja motivatsioonikirja e-posti aadressil kristi.mikiver@hm.ee või kandideeri läbi tööportaali CV Online. Dokumendid palume esitada hiljemalt 7. augustil. Lisainfot saab telefoninumbril 505 0617.

Haridus- ja Noorteamet on Haridus- ja Teadusministeeriumi haldusalas olev valitsusasutus. Amet alustab tööd käesoleva aasta 1. augustil. Haridus- ja Noorteameti peamisteks tegevusaladeks on hariduspoliitika ja noortepoliitika rakendamine. Ametisse koonduvad Eesti Noorsootöö Keskuse, SA Archimedes, SA Innove ja SA Hariduse Infotehnoloogia Keskuse ülesanded.

 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.