Mobile menu

Uudised

Selgusid keelekümblusprogrammi kvaliteediauhindade saajad

6. detsembril toimunud keelekümblusprogrammi 20. sünnipäevale pühendatud aktusel anti üle kvaliteediauhinnad. Selle aasta auhinnad pälvisid eestvedamise ning juhtimise valdkonnas Tapa vene põhikool ja huvirühmade ning partneritega koostöö valdkonnas Narva Vanalinna riigikool. Auhinnaga „Keelekümblusasutus 2018“ tunnustati Tartu lasteaeda „Kelluke“ ning keelekümblussõbraks kuulutati kultuuriministeeriumi välisvahendite juht Eduard Odinets. Palju õnne!

Kvaliteedi auhinna taotlemine tähendab asutuse eneseanalüüsi, sisemist soovi parandada oma tegevusi, ressursside kasutamist ja tulemusi. Haridusasutuse juhtimine, personaliarendus, õpetus ja kasvatus, ressursside juhtimine ja koostöösuhted on tihedas seoses laste arenguga, töötajate, ühiskonna, vanemate ja laste rahuloluga. Andmete kogumisse, analüüsi ja hindamisse kaasatakse asutuse kollektiivi, sõltumatu kontrollina lisandub keelekümblusvõrgustiku esindajaist komisjon. Otsused, mida tehakse kogutud andmete analüüsi ja hindamise alusel, aitavad tunnistada ja tunnustada saavutusi, üle saada riskidest, mõtestatumalt kasutada ressursse ja seada uusi sihte tulevikuks.

2012. aastast käivitatud keelekümblusprogrammi kvaliteedijuhtimise süsteem on muutunud vundamendiks, mis aitab programmiga liitunud asutuste võrgustikus tekitada ühist arusaama eesmärkidest ja väärtustest.

 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.