Mobile menu

Uudised

Kogemustega töötajad ning humanitaarerialade üliõpilased hindavad Innovet tööandjana väga kõrgelt

Atraktiivsete tööandjate uuringus saavutas  SA Innove kogemustega töötajate kategoorias 200 organisatsiooni seas teise koha Tallinna Lennujaama järel. Humanitaarerialade tudengid hindasid samuti Innovet kõrgelt – 220 asutuse seas sai Innove neljanda koha.

Innove juhatuse esimehe Birgit Lao sõnul on suur rõõm, et esmakordsel osalemisel oleme saavutanud nii kõrge koha, mis kinnitab, et meie viimastel aastatel võetud suund töötajasõbralikkuse suunas on olnud märgatav ka väljaspool Innovet. „Viime pidevalt läbi töötajate seas rahuloluküsitlusi ning teeme muudatusi küsitlustulemustest lähtudes. Suurt tähelepanu pöörame nii töötaja sisseelamise toetamisele kui ka töösuhte lõppemisel sujuvale töötajat toetavale lahkumisele. Väärtustame paindlikkust ja peresõbralikkust. Usun, et kõik meie töötajad on Innove väärtuste ja maine saadikuteks nii täna kui ka tulevikus,“ nendib Lao.

Uuringufirma Instar läbi viidud tööandja maine uuringus osales üle 5300 kogemusega töötaja ja üliõpilase bakalaureuse, magistri- ja doktoriõppe erialadelt 16 Eesti kõrgkoolist. Esmakordselt küsiti selle aasta uuringus ka tudengite ja kogenud töötajate arvamust SA Innove kohta.

Uuringu käigus hindavad noored oma ootusi tööandjatele ja märgivad infokanalid, kust nad saavad ettevõtete kohta infot. Lisaks sellele hindavad tudengid Eesti suuremate ja edukamate organisatsioonide atraktiivsust tööandjana. Nimetatud hinnangud leiavad väljundi Eesti TOP 100 atraktiivse tööandja nimekirjas. Küsitakse enam kui 200 Eesti ettevõtte kohta. Parimad kuulutatakse välja nii üldnimekirja kui ka erinevate valdkondade lõikes. Üldvõitjaks sai sel aastal Eesti tudengite arvamuste põhjal rahaülekandeteenust pakkuv TransferWise Ltd Eesti filiaal. Sel aastal oli esmakordselt juubeliuuringusse lisatud ka kogenud töötaja kategooria, kus pälvis esimese kohta Tallinna Lennujaam AS ning teiseks tuli SA Innove Haridus- ja Teadusministeeriumi ees.

Tööootuste uuringute tulemusi tutvustati ja atraktiivse tööandja kvaliteedi märgiga tunnustati tööandjaid kolmapäeval Kumus toimunud Instari ja Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE korraldatud atraktiivsete tööandjate päeval, kus Innove juhatuse esimees Birgit Lao võttis osa paneeldiskussioonist ja jagas Innove kogemusi tööandja brändi loomisel.

Lisainfo uuringu kohta

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.