Mobile menu

Uudised

Kollektiivpuhkus ja kolimine Innove Rajaleidjas

Suvi on haridusasutustes väga vaikne aeg. Koos nendega puhkab ka Innove Rajaleidja. Alates 1. juulist kuni 4. augustini on kõik Rajaleidja keskused üle Eesti suletud.

Ajavahemikus 01.–31.07 on ka Rajaleidja kõnekeskus suletud. Kiiretes küsimustes saatke meile palun e-kiri aadressile rajaleidja@rajaleidja.ee või helistage Innove üldnumbrile 735 0500.

Alates 5. augustist töötavad Rajaleidja keskused Jõhvis, Narvas, Rakveres, Tartus, Jõgeval, Paides, Võrus, Põlvas, Valgas, Pärnus, Viljandis, Raplas, Haapsalus, Kärdlas ja Kuressaares taas tavapärastel aegadel.

Innove Rajaleidja Tallinna keskus alustab samuti taas tööd 5. augustil, kuid seda uues asukohas: Ülemiste City linnakus, aadressil Lõõtsa 4, II korrusel (vaata asukohta kaardil) – samas asukohas Innove peamajaga:

SA Innove, Lõõtsa 4, Tallinn

Täpse info meie uue asukohani ühistranspordiga jõudmise ning autoga tulles parkimise kohta leiate Innove koduleheküljelt.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.