Mobile menu

Uudised

Konverents „Õppija areng ja õppimise käsitus“ tutvustab lapsevanematele keelekümblusõppe praktikaid

Täna, 1. detsembril Sagadi mõisas algav kahepäevane üleriigiline keelekümblusprogrammi konverents „Õppija areng ja õppimise käsitus“ teeb kokkuvõtte keelekümblusõppe tõhusatest praktikatest ning tutvustab keelte õppimise ja õpetamise häid tavasid.  Konverents on suunatud lapsevanematele ning Eesti keelekümbluse asjatundjatele ja edendajatele.  

Sihtasutus Innove õppekava ja metoodikakeskuse juhataja Natalja Mjalitsina sõnul võiks keelekümbluse tõhusust arvestades suureneda teadlikkus ja kaasarääkimine just lapsevanemate hulgas. Seetõttu on konverentsi peamiseks sihtgrupiks just nemad: „ Keelekümblusprogrammi mitmekesisus, sellega liitumine lasteaias või koolis eeldab  vanemate teadlikku valikut ja selgeid ootusi õppe kvaliteedile ning tulemustele.“

Kahe päeva jooksul võetakse kokku lõppeva aasta tulemused ja räägitakse 2018. a plaanidest.  Ida-Virumaa Rajaleidjakeskuse psühholoog Anželika Žaderei räägib tunnustamise olulisusest ja lapsevanema rollist õppija arengu toetamisel.  Mitmekülgne ja -keelne Moskvast pärit muusik Stanislav Bulganin, kes kiindus eesti keelde muusikat kuulates,  räägib keeltest oma elus. Lapsevanematel on võimalus jagada kogemusi  ja esitada küsimusi töö kohta rühma- või klassiruumis, saada isiklik kogemus liikumise ja käelise tegevusega toetatud  keeleõppest.

Konverentsi korraldab sihtasutus Innove keelekümblusprogramm koos MTÜ Keelekümblusprogrammi Lastevanemate Liiduga.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.