Mobile menu

Uudised

Kutsehariduskoolid said kätte rahuloluküsitluste tulemused

2019. aasta märtsis ja aprillis viis Innove koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga läbi riikliku kutsehariduse rahulolu ja koolikeskkonna küsitluse. Möödunud reedel, 6. septembril jõudsid koolidesse küsitluse tagasisideraportid.

Sel aastal võttis küsitlusest osa 6253 õppijat. Küsitlustulemuste tagasisideraport koostati 29 kutsekoolile. Tagasisidet said õppeasutused, kuhu kuulus vähemalt viis vastajat. Sel aastal on koolile koostatud tagasisideraport varasema PDF-i asemel HTML-vormingus. Raportit on võimalik terves ulatuses printida ja tagasisides olevaid jooniseid saab vajadusel ka ühekaupa salvestada ja printida.

Rohkem infot rahuloluküsitluste kohta leiad SIIT!

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.