Mobile menu

Uudised

Kutsekoole oodatakse osalema ettevõtlusõppe valikmoodulite piloteerimisel

Innove kutsub kõiki kutsekoole osalema kutsehariduse 2. ja 3. taseme ettevõtlusõppe valikmoodulite piloteerimisele.

Alates 2017. aasta sügisest piloteeritakse 14 kutsekoolis üle Eesti ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu poolt väljatöötatud ettevõtlusõppe Ettevõtlusõppe programmvalikmooduleid 4. ja 5. tasemel. Piloteerimisprotsess on olnud väga edukas ja andnud uusi ettevõtlikke mõtteid nii meile kui ka koolidele.

2018. aasta sügisest alustame ettevõtlusõppe moodulite piloteerimist kutsehariduse 2. ja 3. tasemel. Selleks on meil valmis ettevõtlusõppe moodulid, millega saab tutvuda SIIN.

Mooduleid on võimalik piloteerida valikmoodulina vastavalt 2. tase – 1 EKAP ja 3. tase – 2 EKAP. Innove nõustab ja koolitab mooduleid rakendavaid õpetajad piloteerimisprotsessi jooksul.

Kui teie kool sooviks osaleda ettevõtlusõppe baasmoodulite piloteerimises alates 2018. aasta sügisest, siis palume anda oma soovist teada hiljemalt 30. märtsiks e-posti aadressile katrin.kivisild@innove.ee. Palume ära märkida ka tase või tasemed, millel soovite piloteerida.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.