Mobile menu

Uudised

Kutseõppeasutustes ja rakenduskõrgkoolides algab rahulolu- ning koolikeskkonna küsitlus

11. märtsist kuni 14. aprillini viib Innove koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga kutseõppeasutustes ning kutseõpet pakkuvates rakenduskõrgkoolides läbi rahulolu ja koolikeskkonna küsitluse. Küsitluses on oodatud osalema ligikaudu 23 000 õpilast 32 kutseõppeasutusest ja 5 rakenduskõrgkoolist üle Eesti.E-ülesannetekogu

Rahuloluküsitlusi korraldava Innove uuringute- ja arenduskeskuse juhataja Aimi Püüa sõnul annavad küsitlused koolidele head tagasisidet õpilaste kooliga rahulolu ning sellega seotud tegurite kohta. „Tulemuste põhjal saavad koolid vajadusel planeerida edasisi samme, et muuta nii kooli sotsiaalset kui füüsilist keskkonda õppimist toetavamaks. Kui üldhariduskoolides on riiklikud rahuloluküsitlused toimunud juba neli korda, siis kutseõppeasutustes küsitakse riiklikult tagasisidet teist korda,“ selgitab Püüa.

Üleriigilises kutseõppeasutuste rahuloluküsitluses osalevad kõikidel õppetasemetel ja õppekavadel kutseharidust omandavad õppurid. Küsitlused on elektroonsed, igale koolile edastatakse individuaalne veebilink.

Kõik küsitluses osalevad õppeasutused saavad oma tulemuste kohta tagasisidet, raportid edastab Innove koolidele õppeaasta lõpuks. Peamised tulemused avaldatakse ka haridusandmete veebiportaalis www.haridussilm.ee

Lisainfot küsitluste kohta leiab: www.hm.ee/et/rahulolu

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.