Mobile menu

Uudised

Kutsu E-koolikott oma kooli külla ja tutvu digitaalse õppevara portaali võimalustega!

Ootame küllakutseid koolidelt ja lasteaedadelt, kes on huvitatud oma töötajatele digitaalsete õppematerjalide portaali E-koolikoti võimaluste tutvustamisest.E-koolikoti bänner

E-koolikott on digitaalsete õppematerjalide portaal lastaedadele, üldharidus- ja kutsekoolidele. E-koolikotis saab teiste loodud materjale otsida ja kasutada, oma loodud materjale lisada, soovitud materjalidest kogumikke luua ja materjale oma õpilastele vahendada.

Külla tulles tutvustame E-koolikotti ja koolitame seda kasutama. Teeme ülevaate, mida koolikott sisaldab, kuidas sealt materjale leida ja kogumikke kasutada, kuidas ise materjali lisada, kogumikke koostada, materjale oma õpilastega jagada. Teeme üheskoos konto neile, kel seda veel ei ole.

Kuulama on oodatud kõik õpetajad, kes on digitaalsete õppematerjalide kasutamisest huvitatud, sest E-koolikotis on materjale kõigist ainetest, kõigile kooliastmetele. Kohtumisel võiks õpetajal olla kaasas oma arvuti.

Külla tulevad E-koolikoti portaali tegijad: kas Innove, Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse (HITSA) või Haridus- ja Teadusministeeriumi esindajad.

Külastuste laiem eesmärk on ka näidata õpetajatele, et digiteema ei ole kohustus, vaid võimalus õppetööd rikastada nii õpetaja kui ka õpilase jaoks. Õpetajale annab see võimaluse tutvuda, kasutada või saada inspireeritud teiste õpetajate loodud töövahendeist ning jagada kolleegidega oma loodud häid materjale. Digivahendite kasutamine inspireerib õpilasi ning lihtsustab personaalsemat õpetamist ja õppe diferentseerimist – õpetaja saab suunata igale õpilasele selliseid ülesandeid, mis just talle enim kasuks tuleksid.

Registreerimine on ajutiselt peatatud, huvi oli suur. Peatselt teeme jälle uue külastustiiru.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.