Mobile menu

Uudised

Liikluskorralduse muudatus Ülemiste linnakus

Innove

10. juulist kuni 14. augustini tuleb Innovesse tulles arvestada liikluskorralduse muudatusega Ülemiste linnakus. Lõõtsa ja Valukoja tänavad suletakse etapiviisiliselt liikluseks ning bussiliinid 7, 15, 45, 49 ja 65 suunatakse ümbersõidule.

Lõõtsa tänava rekonstrueerimise esimeses etapis 10.-23.07 toimuvad kaevetööd Lõõtsa tänaval Suur-Sõjamäe ristmikust kuni R-Kioski ristmikuni ning jälgida tuleb ajutisi liikluskorraldusmärke.

Bussid nr 7, 15, 45, 49 ja 65 Lõõtsa, Valukoja ja Ääsi tänavatele sisse ei keera. Selle asemel tehakse Suur-Sõjamäe tänaval mõlemal liiklussuunal täiendavad ajutised Dvigatel peatused Lõõtsa tänava ristmiku piirkonnas.

Vabandame võimalike ebamugavuste pärast!

 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.