Mobile menu

Uudised

Logopeediga ja logopeedita. Lahendused, mis leevendavad tugispetsialistide puudust

Tugispetsialistide (logopeedide, eripedagoogide, psühholoogide) puudusest Eestis on saanud üldtuntud teave. Pikas plaanis tuleb spetsialiste kindlasti juurde koolitada, kuid see võtab aastaid. Kuidas toimida juba täna nii, et vähese ressursi juures saaksid kõik lapsed vajalikku abi?Rajaleidja logopeed

Just sellest räägimegi 2019. aasta Arvamusfestivalil arutelul „Logopeediga ja logopeedita. Lahendused, mis leevendavad tugispetsialistide puudust“. Innove Rajaleidja korraldatav arutelu toimub reedel, 9. augustil kell 16.–17.00 Paides festivali Haridusalal.

Tutvustame olemasolevaid ideid ning loome ühiselt lahenduste kava, mis võiks aidata kõiki Eesti haridusasutusi ja omavalitsusi, keda tugispetsialistide puudus kimbutab. Meie arutelu eesmärk on luua tegevuskava, mis aitab omavalitsuste haridusjuhtidel ja haridusasutuste juhtidel asuda nüüd ja kohe leevendama tugispetsialistide puudust!

Arutelu tandemjuhivad Nele Labi (Innove hariduse tugiteenuste agentuuri juht) ja Liina Põld (Haapsalu Linnavalitsuse abilinnapea hariduse alal). Arutelus osalevad Terje Jürivete (Pärnu linna kaasava hariduse spetsialist), Karin Soosalu (Neeme kooli direktor), Aaro Nursi (Logopeedide kutsekomisjoni liige ning Saaremaa Laste ja Perede Tugikeskuse juht), Marie Petrovitš (Innove Rajaleidja videologopeed), Tiina Kütt (Innove Rajaleidja Lääne-Eesti piirkonna juht) ja Piret Liba (Haridus- ja Teadusministeeriumi üldharidusosakonna nõunik).

Parimad lahendused sünnivad üheskoos. Ootame kõiki haridusjuhte ja teisi huvilisi arutelul osalema, kaasa mõtlema ja ütlema!

Arvamusfestivali Haridusala kava leiad SIIT!

Kogu Arvamusfestivali 2019. aasta kava leiad SIIT!

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.