Mobile menu

Uudised

Materjalid ja keskkonnad, mida aineõpetajad saavad distantsõppe korraldamisel kasutada

Alates esmaspäevast, 16. märtsist on kõik Eesti koolid viidud üle distantsõppele – koolimajad on suletud, kuid õpetamine ja õppimine jätkub. E-õppe lihtsustamiseks koostasime tabeli, kuhu on ainepõhiselt koondatud üldhariduskoolidele mõeldud digitaalsete õppematerjalide ja keskkondade lingid.

Tabelis olev info aitab järgnevatel nädalatel õpet korraldada ka neil aineõpetajatel, kes senini haridustehnoloogiat ja digitaalset õppevara kuigi palju kasutanud ei ole.

Digitaalsete õppematerjalide ja -keskkondade tabel asub siin!

Tabelit täiendatakse jooksvalt.

Väga palju materjali on erinevates keskkondades kindlasti veel – kutsume kõiki õpetajaid üles andma soovitusi! Google Drive keskkonnas asuvat tabelit saab vaadata ja kommenteerida igaüks. Tabelit täiendavad õpetajate kommentaaride põhjal Innove õppekava- ja metoodikaagentuuri spetsialistid.

Palju infot distantsõppe korraldamise kohta leiab ka Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse ehk HITSA koduleheküljelt.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.