Mobile menu

Uudised

Ootame koolinoori, õpetajaid ja haridushuvilisi haridustehnoloogia hackathonile!

Innove ja Garage 48 korraldavad 19.–21. oktoobril suurejoonelise haridustehnoloogia hackathoni ehk arendusnädalavahetuse. Osalemine on kõigile tasuta.hackatoni bänner

Hackathonile on oodatud ärksad koolinoored, õpetajad, koolijuhid ja kõik innovaatiliste ideedega haridushuvilised, et  ühiselt luua uudseid ja praktilisi tehnoloogiapõhiseid rakendusi haridusvaldkonnas.

Põhisündmus toimub 19.– 21. oktoobril, kuid enne seda leiab 12. oktoobril aset eelsündmus, kus räägitakse, mida teha selleks, et häkil eriti hästi läheks. Tutvustatakse ka Tallinna Euroopa Kooli ja näitame, millistes ruumides sündmus aset leiab. Julgetel huvilistel on võimalus oma ideid esitleda ning neile tagasisidet saada.

Loe kõigest täpsemalt ja registreeru!

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.