Mobile menu

Uudised

Ootame tudengeid osa võtma õpetajaametit tutvustavast programmist

ÕpetajaSel sügisel ootab Innove juba kolmandat aastat järjest üliõpilasi liituma programmiga „Hariduse tulevikutegijad”, et tutvustada noortele tänapäevase õpetajatöö olemust nii Eestis kui ka Hollandis.

Programm on mõeldud kõigi erialade bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe teise ja kolmanda kursuse üliõpilastele, kes ei ole õpetajakoolituse tudengid. „Ootame programmiga liituma julgeid ja avatud noori, kes on valmis kaaluma õpetajaametit kui üht võimalikku karjäärivalikut,“ sõnas Innove õpetaja ja koolijuhi täiendus-koolituskeskuse peaspetsialist Silvia Uus.

Lisaks sellele, et programmis antakse osalejatele aimu tänapäevasest õpetajatöö sisust, saavad tudengid panna proovile ka oma juhioskused ning tutvuda inspireerivate haridusmaastikul tegutsevate inimestega. Programmi raames külastatakse mitmeid Eesti koole, kuid tutvutakse ka Hollandi õppeasutustega, et näha, kuidas mujal maailmas haridustee organiseeritud on. Osalejate transpordi-, majutus- ja toitlustuskulud kaetakse programmi poolt.

Programmi kandideerimiseks tuleb saata vabas vormis CV, akadeemiline õiend ja üheminutiline liftikõne teemal „Milline õpetaja oleksin mina tulevikus oma õpilastele?”. Avaldust koos dokumentidega oodatakse aadressile marili.anso@innove.ee hiljemalt 22. septembriks. Programm kestab oktoobrist järgmise aasta veebruarini.


Rohkem infot leiab Innove kodulehelt: innove.ee/tulevikutegijad ja Facebookist

Programmi toetab Euroopa Sotsiaalfond.

 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.