Mobile menu

Uudised

„Õpetaja – hariduse kõneisik“ programm kutsub osalema!

Õpetaja - hariduse kõneisik bänner„Õpetaja – hariduse kõneisik“ programm ootab liituma särasilmseid õpetajaid, kes on valmis hariduselu ja õpetajaameti telgitaguseid laiemale avalikkusele avama.

Programmi käigus saad teada, kuidas kujuneb ameti maine ning kuidas luua endale unikaalne persoonibränd. Kuuled ja näed, milline on suurepärane avalik esineja. Et olla ise esinejana osavam, saad professionaalide käe all harjutada, kuidas sõnumeid mõjusalt kirja panna ja levitada ning intervjuusid anda.

Kui sulle on oluline, et Eesti haridusmaastikul toimuv oleks ühiskonnale nähtav, kandideeri „Õpetaja – hariduse kõneisik“ programmi!

Programmis osalemine on tasuta!

Kandideerimiseks saada CV ja video teemal “Minu sõnum ühiskonnale” hiljemalt 30. septembriks aadressile jaanika.aasa@innove.ee

IV lennu moodulite ajakava:
• I MOODUL (26.–27. oktoober): Maine, kuvand ja bränd. Kommunikatsiooni ABC. Sotsiaalmeedia
• II MOODUL (23.–24. november): Persoonibränd
• III MOODUL (7.–8. detsember): Argumenteerimisoskus. Loo jutustamise põhitõed
• IV MOODUL (25.–26. jaanuar): Avalik esinemine, videotreening. Kriisikommunikatsioon
• V MOODUL (15.–16. veebruar): Toimetulek negatiivse tagasisidega. Kehakeel

Vaata lisa: innove.ee/haridusekoneisik

 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.