Mobile menu

Digiuudised

Digiuudised

Õpetaja, lae omaloodud õppematerjal E-koolikotti ja osale konkursil!

Innove kuulutab välja konkursi digitaalsete õppematerjalide loomiseks ja E-koolikott lisamiseks. Konkursi eesmärk on tunnustada õpetajaid, kes on 2020. aastal lisanud E-koolikotti parimaid digitaalseid õppematerjale. Konkursi auhinnafond on kokku 20 000 eurot.E-koolikoti konkurss

Konkursile on oodatud nii üldhariduskoolides kui ka kutseõppeasutustes kasutatavad materjalid, mis on avaldatud E-koolikotis. Materjalid osalevad konkursil kahes kategoorias:

  1. Väiksemad terviklikud materjalid, õpiobjektid. Selle kategooria ühe materjali autasu on 100–300 eurot.
  2. Õppekava teema põhised või mooduli rakendamist toetavad terviklikud kogumikud. Selle kategooria ühe materjali autasu on 300–500 eurot.

Teiste poolt loodud teoseid võib materjal sisaldada tingimusel, et need kannavad ainult illustreerivat või toetavat eesmärki, ei moodusta olulist osa materjalist ja neile on võimalik kohaldada CC BY-SA 3.0 litsentsi (lubatud on ka vabakasutuses teosed ja litsentsiga CC BY teosed, kuid siis peab materjali sees olema selge märge, et antud joonisele, lõigule vm kohaldub teine režiim).

Oma õppematerjali konkursile esitamiseks  tuleb  saata  vastavasisuline  e-kiri  aadressile  e-koolikott@innove.ee. Soovitame saata kiri E-koolikoti portaalist otse, kasutades materjali jagamise funktsiooni (kirja saates veendu, et Su E-koolikotis märgitud e-posti aadress on selline, mida igapäevaselt loed). Kirjas tuleb märkida autori(te) töökohaks olev(ad) haridusasutus(ed) ning kontaktandmed.  Materjale saab konkursile esitada kuni 14. juunini.

Materjale hindame koostöös Eesti Haridustehnoloogide Liiduga. Auhinnad makstakse välja paremusjärjestuse alusel auhinnafondi ulatuses. Konkursi tulemused kuulutame välja 30. juunil.

NB! Kui vajad abi E-koolikoti tundmaõppimisel, siis tutvu ka veebiseminariga, kus tutvustatakse E-koolikoti keskkonda ja selle kasutamist.

Konkursi statuudi, sh õppematerjalidele esitatavad tingimused, hindamiskriteeriumid ja täiendavad selgitused leiate SIIT!

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.