Mobile menu

Uudised

Oskuste festival „Noor Meister 2020“ jääb traditsioonilisel viisil ära

noor meister 2020Arvestades rahvatervise riske ning Vabariigi Valitsuse suuniseid ürituste korraldamisel, oleme otsustanud kutsemeistrivõistlused „Noor Meister 2020“ 29.–30. aprillil traditsioonilise festivalina sel kevadel ära jätta.

Tegemist on mitme tuhande osavõtjaga suurüritusega, kus nii võistlejad kutseõppeasutustes kui külastajad üldhariduskoolidest on koolinoored ning risk tervisele on tavapärasest suurem. Samuti on eelolevatel nädalatel koolides võistlusteks valmistumine häiritud, mistõttu me ei suuda ühiselt tagada võistlejatele positiivset, meeldejäävat osalemise kogemust ja võrdseid võimalusi omavahelises mõõduvõtmises.

Ära jäävad ka kõik üksikud kutsemeistrivõistlused märtsis ja aprillis. Võistluskalendrit saab näha SIIT.

Kevadperioodil jätkame ettevalmistavate tegevustega EuroSkills 2020 osalemiseks, mis toimub 16.–19. september Austrias, Grazi linnas.

Järgnevatest sammudest kutsemeistrivõistluste 2020 osas informeerime teid esimesel võimalusel.

Tänan teid koostöö ja mõistva suhtumise eest.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.