Mobile menu

Uudised

Parimad noored müürsepad õpivad Tartu Kutsehariduskeskuses

Eile, 13. detsembril lõppes Viljandi Kutseõppekeskuses Jüri Sammuli nimeline müürseppade kutsemeistrivõistlus Jõulukellu 2018. Esikoha pälvisid Tartu Kutsehariduskeskuse õpilased Veiko Kook ja Kristo Kinks.Jõulukellu 2018

Kolmepäevasel võistlusel tuli noortel müürseppadel 14 tunniga laduda välisseinafragment koos soojustusega. „Kõige raskem oli meie jaoks just esimese kolme rea telliste ladumine,“ kommenteerisid noored meistrid Veiko Kook ja Kristo Kinks võistlust.  Antud eriala valisid poisid seetõttu, et pakkus huvi ja tulevikus ootab neid vaheldusrikas töö.

Võistlustulemused on järgmised:

  1. Veiko Kook ja Kristo Kinks Tartu Kutsehariduskeskusest
  2. Arnold Karing ja Venna Simm Võrumaa Kutsehariduskeskusest
  3. David Skrjabin ja Sten Pukk Rakvere Ametikoolist
  4. Viljandi Kutseõppekeskus
  5. Tallinna Ehituskool
  6. Kuressaare Ametikool
  7. Pärnumaa Kutsehariduskeskus
  8. Järvamaa Kutsehariduskeskus
  9. Haapsalu Kutsehariduskeskus

Müürseppade kutsemeistrivõistlus Jõulukellu toimus tänavu 14. korda.Võistluse üks tulihingeline algataja oli kutseõpetaja Jüri Sammul. Aastast 2008 kannabki võistlus tema nime.

Võistlust korraldasid Innove ja Viljandi Kutseõppekeskus ning võistluse läbiviimist toetavad Wienerberger AS, Saint-Gobain Ehitustooted AS (Weber), Kingspan Insulation OÜ, Euroopa Sotsiaalfond, Haridus- ja Teadusministeerium.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.