Mobile menu

Uudised

Parkimiskorra muutus Innove Lõõtsa tänava kontori juures

Külastades Innove Lõõtsa tänava kontorit, saab auto parkida Lõõtsa 4 maja vastas asuvasse suurde Põhja parklasse, või kui vabu kohti pole, siis mööda Lõõtsa tänavat edasi asuvasse Lõuna parklasse. Alates 21. jaanuarist 2019 pääseb aga Põhja parklasse ainult Suur-Sõjamäe või Valukoja tänava kaudu.

Trassitööde teostamise ajaks on Põhja parkimisala muudetud ja R-Kioski juures olev sissesõit Lõõtsa tänavalt suletud. Vaata muudatuste plaani SIIT!

Palume parkimisel järgida liiklusmärke. Samuti palume mitte parkida väljaspoole kollaseid jooni isegi siis, kui seal juba teisi autosid seisab – võite saada trahvi.

Nii Põhja kui ka Lõuna parkla asuvad tsoonis EP90, kus on parkimiskellaga parkimine kaks tundi tasuta. Kui on vaja Innoves kauem viibida, siis tuleb teatada oma autonumber koosoleku korraldajale või Innove klienditeeninduse infotöötajale. Pane tähele, et tasuta parkimine ei kehti EP35 parkimisalal –  ole veendunud, et pargid kindlasti tsoonis EP90! Vaata parkimiskorralduse kaarti siin.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.