Mobile menu

Uudised

Peaminister ning haridus- ja teadusminister külastasid Innovet

Peaminister Jüri Ratas külastas 15. juunil koos haridus- ja teadusminister Mailis Repsiga sihtasutust Innove.

Peaminister rõhutas kohtumisel Innove juhtide ja töötajatega, et sihtasutusele antud ülesanded on Eesti haridusele väga suure tähtsuse ja mõjuga. „Usun, et iga meie laps, noor ning täiskasvanu on puutunud kokku Innove tööga. Sealsete ekspertide eestvedamisel või kaasabil on loodud meie koolide praegused õppekavad. Samuti teevad nad vastutusrikast tööd tasemetööde, riigieksamite ja muude hariduselus väga oluliste testide koostamisel,“ ütles peaminister Jüri Ratas.

Peaminister rõhutas, et iga kindlasti tajub iga Innove töötaja, kuivõrd suured ootused on kodanikud ja riik nende töö kvaliteedile pannud. „Innove on Eesti hariduse tippkompetentsikeskus ning täidab meie ühiskonna jaoks väga olulist rolli. Tulevikus peame senisest veelgi enam kaasama meie enda ning ülejäänud maailma parimaid teadmisi ja asjatundjaid, et saavutatud taset hoida. Kindlasti tuleb meil pakkuda lisaks Eesti maailmaklassi haridusele ka täielikult tipptasemel teenuseid,“ sõnas Ratas.

Haridus- ja teadusminister Mailis Repsi sõnul on ministeeriumi jaoks tähtis, et Innove väärtuslik panus jätkuks ka tulevikus. „Eesti haridus on maailmatasemel ja kõrge taseme hoidmiseks peavad laitmatult töötama kõik tugiteenused ning haridussüsteem toimima sujuvalt. Näiteks lähipäevil saavad parimad koolilõpetajad just Innove abiga tunnustusmedalid kaela,“ lisas minister.
Loe lisaks

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.