Mobile menu

Uudised

Innove ootab seminaridele tutvuma rahvusvahelise õpetamise ja õppimise uuringu TALIS tulemustega

Innove viis 2018. aasta kevadel Eesti koolide 7.-9. klasside õpetajate ja koolijuhtide seas läbi rahvusvahelise õpetamise ja õppimise uuringu TALIS.

Uuringu tulemuste põhjal koostab Tartu Ülikool kaheosalise Eesti raporti, mille esimene osa avalikustatakse selle aasta septembris. Raporti tutvustamiseks korraldame üle Eesti neli seminari. Seminaridel tutvustame raporti esimest osa, mille teemaks on „Õpetajad ja koolijuhid kui elukestvad õppijad“ ja arutleme teemal, mida on TALISest õppida koolijuhil ja õpetajal. Rahvusvahelise raporti esimese köitega saab tutvuda siin.

Seminarid toimuvad:

  • Tallinnas 19. septembril 2019 kell 12.30 kuni 16.00 Nordic Hotel Forumis. Lisainfo ja registreerumine 16. septembrini SIIN.
  • Pärnus 30. septembril 2019 kell 12.30 kuni 16.00 Estonia Resort Hotel & Spas. Lisainfo ja registreerumine 20. septembrini SIIN.
  • Kohtla-Järvel 1. oktoobril 2019 kell 12.30 kuni 16.00 Kohtla-Järve Gümnaasiumis. Lisainfo ja registreerumine 20. septembrini SIIN.
  • Tartus 2. oktoobril 2019 kell 10.30 kuni 14.00 Dorpat Konverentsikeskuses. Lisainfo ja registreerumine 20. septembrini SIIN.

Seminaridele on ennekõike oodatud koolijuhid ja õpetajad, aga ka teised teemast huvitatud haridustöötajad.

TALIS uuring viidi läbi Euroopa Sotsiaalfondi tegevuse „Pädevad ja motiveeritud õpetajad ning haridusasutuste juhid” raames.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.