Mobile menu

Uudised

Rajaleidjasse saab nõustamisaja broneerida veebis

Nüüdsest on Innove Rajaleidja keskustesse aja broneerimine lapsevanematele ja õpetajatele lihtsam: nõustamisele saab registreeruda veebis.

Veebipõhisesse broneerimissüsteemi saab klient sisestada enda ja lapse andmed ning pöördumise peamise põhjuse. Seejärel saab valida sobiva koha ja aja nõustamiseks.

Klient ei pea ise teadma või otsustama, millise tugispetsialisti abi laps või noor vajab – süsteem valib ise sobiva spetsialisti vastavalt märgitud pöördumise põhjusele!

Lapsevanemal on nõustamisaja broneerimiseks vaja teada lapse isikukoodi. Haridustöötajad on nõustamisele oodatud ka üldistes küsimustes ega pea aja broneerimisel sisestama laste isikuandmeid.

Meenutame, et enne Rajaleidjasse aja broneerimist peaks laps olema käinud oma kooli või lasteaia logopeedi, psühholoogi, sotsiaal- või eripedagoogi pool. Rajaleidjasse tuleks pöörduda, kui lapse probleemiga on lasteaias või koolis juba tegeletud, kuid vajatakse edasisi nõuandeid, haldusotsust hariduskorralduslikeks muudatusteks, erapooletut hinnangut vms.

Broneerimissüsteem asub SIIN! Broneerimissüsteem on alati leitav Rajaleidja kodulehel www.rajaleidja.ee -> Aja broneerimine, aga ka Innove koduleheküljel www.innove.ee -> Rajaleidja keskuste kontaktandmed.

Lisaks veebis broneerimisele saab nõustamisaja jätkuvalt kokku leppida ka Rajaleidja infotelefonil 735 0700.

NB! Seoses COVID-19 pandeemiaga toimuvad esialgu kuni 12. aprillini 2020 ainult video- ja telefoninõustamised. Meie nõustajad võtavad kõigi aja broneerinud klientidega eelnevalt ühendust ja lepivad kokku sobiva kanali.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.