Mobile menu

Uudised

Innove ootab soovijaid osalema riigieksamitel välisvaatlejana

Pakume võimalust viibida riigieksamitel välisvaatlejana ehk jälgida eksamikorrast kinnipidamist. Töö periood on 22. aprillist kuni 5. juunini vastavalt eksamite toimumisaegadele. Oodatud on nii uued kui ka kogenud välisvaatlejad. Töö piirkond: Tallinn ja Harjumaa.

Välisvaatlejana osalemise tingimused on:  

  • vähemalt keskharidus;
  • eesti keele oskus emakeelena või C1-tasemel;
  • valmisolek osaleda riigieksamitel välisvaatlejana perioodil 22.04.2019-5.06.2019;
  • välisvaatlejana ei tohi osaleda koolis, kus riigieksami sooritajate seas on vaatleja lähisugulane või muul viisil lähedalt seotud isik;
  • välisvaatleja ei tohi olla õpetaja vaadeldavas eksamiaines. 

Palume tutvuda ka riigieksami läbiviimisjuhendiga Innove kodulehel. Riigieksamite toimumisajad 2019. aastal leiate samuti kodulehelt.

Vaatlemistasu ühe eksami eest on 30 kuni 51 eurot, sõltuvalt eksami kestusest. 

Lisainfo välisvaatlemise kohta: telefon 7350566 või e-posti aadress: vaatleja@innove.ee

 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.