Mobile menu

Uudised

Innovest saab toetust taotleda tööle asumist ja tööturul püsimist soodustavate tegevuste jaoks

Taotlusvooru “Tööalast konkurentsivõimet suurendavad teenused” rahastab Euroopa Sotsiaalfond 10 miljoni euroga ning voor on avatud 28. juunist kuni eelarve vabade vahendite lõppemiseni.

Innove tööelu keskuse juhi Ülle Luide sõnul on oodatud projektid, mille raames kavandatakse erinevaid kombineeritud tegevusi tööturul ebasoodsamas olukorras olevate sihtgruppide jaoks, nagu töötud, noored, eesti keelest erineva emakeelega inimesed, väikeste laste vanemad ja vanglast vabanenud. Projektide eesmärk peab olema inimeste tööturule aitamine ja seal püsimise soodustamine. „Oodatud on näiteks töötute digipädevust suurendavad projektid, tööpraktika pakkumine koos mentorlusega või noortele rahvusvahelise tööpraktika leidmine, samuti on teretulnud tasemeõppes osalemiseks erinevad tegevused jne,“ toob Luide näiteid ning ootab huvilisi infopäevadele, kus täpsamalt toetatavaid tegevusi tutvustatakse.

Taotlusvooru eelarve on 10 000 000 eurot. Toetuse vähim summa on 50 100 ja suurim summa 400 000 eurot projekti kohta. Toetuse maksimaalne osakaal on kuni 85% abikõlblike kulude maksumusest. Toetust on oodatud Innovest taotlema juriidilised isikud, valitsusasutused, nende hallatavad riigiasutused või kohaliku omavalitsuse üksused.

Taotluste esitamine toimub struktuuritoetuse e-keskkonnas https://etoetus.struktuurifondid.ee ning taotlusi saab esitada kuni eelarve vabade vahendite lõppemiseni.

Taotlusvooru viib läbi SA Innove koostöös Sotsiaalministeeriumiga.

Huvilised on oodatud taotlusvooru tutvustavatele infopäevadele 24. juulil Tallinnasse või 26. juulil Tartusse.

Lisainfo ning infopäevadele registreerimine

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.