Mobile menu

Uudised

Sel aastal toimub LAK-õppe kuu digitaalselt

digiAastast 2010 on keelekümblusprogrammi algatusel aprillikuus keskendatud tähelepanu lõimitud aine- ja keeleõppele, et seda õppeviisi tutvustada ja väärtustada. Sel aastal toimuvad põnevad LAK-õppe algatused digitaalselt. 

Üle-eestiline mälumäng

Kehra Gümnaasium kutsub osalema vene ja keelekümbluskoolide 7.–9. klasside õpilasi üle-eestilises mälumängus. Mäng toimub kahes keeles – 15 küsimust eesti keeles ja 15 küsimust vene keeles.

Osalemine on individuaalne, enne küsimustele vastamist kirjutab iga osaleja korrektselt oma nime, kooli ja klassi.

Küsimustele vastamiseks on aega 1 tund (60 minutit). Vastamisel ei ole sobilik kasutada teiste abi, internetti ega teatmeteoseid. Võitja selgub vastavalt saavutatud punktide kogusummale. Võrdsete punktide korral arvestatakse ka vastamise kiirust. Seega tuleb õpilastel olla kiire ja täpne ning aus enda ja teiste suhtes.

Tublimaid tunnustatakse siis, kui olukord seda võimaldab. Võistluse link Kehra Gümnaasiumi kodulehel avaneb 7. aprillil kell 13.00.

Keelekümblusmaterjalid e-koolikotti!

Kodus õppimisega on kaasnenud uued õppimis- ja õpetamisviisid, kasvanud vajadus e-tundide ja ja e-materjalide järele. E-koolikotis on sajandi alguskümnendil loodud töölehed. Facebooki keelekümblusõpetajate rühmas on algust saanud nendest materjalidest interaktiivsete versioonide koostamine. I kooliastmele koostatud “Tere…”-sarja kasutajaid kutsub õpetaja Maret Vandel kogumikku täiendama: lõimitud tunnid, tunniosad, tegevused, selgitused, tekstide salvestused jm lisamaterjalid.

Kutsume keelekümblusõpetajaid kasutama, looma ja lisama e-koolikotti keelekümbluslapsi toetavaid materjale, korraldama LAK-õppe sündmusi sellekevadist digitrendi järgides.

 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.