Mobile menu

Uudised

Sel nädalal selguvad Vana-Võidus parimad noored müürsepad

12. detsembril kell 13.30 algas Viljandi Kutseõppekeskuse Tehnikamajas (Looduse tee 2, Vana-Võidu) XIII Jüri Sammuli nimeline müürseppade kutsemeistrivõistlus Jõulukellu 2017.

Kolmepäevasel võistlusel tuleb noortel müürseppadel 14 tunniga laduda Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva teemaline välisseinafragment, mis sisaldab kandvat seina Fibo plokist, soojustust, tuuletõket ja müüritist. Müüritise pikemal osal on eenduv kiri „Eesti 100“.

Paarisvõistluse esikuuiku igast meeskonnast pääseb üleriigilistele kutsemeistrivõistlustele Noor Meister 2018 üks võistleja. Parimaid võistkondi autasustatakse neljapäeval, 14. detsembril kl 14.

Kõik huvilised on oodatud võistlejatele kaasa elama! Lisainfo ja võistluse ajakava leiab SA Innove kodulehelt.

Tänavusel Jõulukellul osaleb kümme kaheliikmelist võistkonda järgmistest koolidest: Haapsalu Kutsehariduskeskusest, Ida-Virumaa Kutsehariduskeskusest, Kehtna Kutsehariduskeskusest, Kuressaare Ametikoolist, Pärnumaa Kutsehariduskeskusest, Rakvere Ametikoolist, Tallinna Ehituskoolist, Tartu Kutsehariduskeskusest, Viljandi Kutseõppekeskusest ja Võrumaa Kutsehariduskeskusest.

Müürseppade kutsemeistrivõistluse üks tulihingeline algataja oli Viljandi  kutseõpetaja Jüri Sammul. Aastast 2008 kannab võistlus tema nime.

Võistlust korraldavad SA Innove ja Viljandi Kutseõppekeskus ning võistluse läbiviimist toetavad Euroopa Sotsiaalfond, Haridus- ja Teadusministeerium, Wienerberger AS ning Saint-Gobain Ehitustooted AS – Weber ja Isover.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.