Mobile menu

Uudised

Selgusid hoolekandeteenuste taotlusvoorust toetuse saajad

Taotlusvoorust „Eakatele, erivajadustega ja toimetulekuraskustega inimestele ning nende pereliikmetele töölesaamist toetavad hoolekandeteenused” saab toetust 10 projekti üle Eesti. Projekte rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondist 1 985 582 euroga.Koostöö - käed koos

Toetuse andmise eesmärk on vähendada inimeste hoolduskoormust, soodustada töötamist ja parandada iseseisvat toimetulekut. Projektide raames osutatakse erinevaid sotsiaalteenuseid. Näiteks mitmed omavalitsused hakkavad rohkem pakkuma erivajadusega täiskasvanu päevahoiuteenust ja tugiisikuteenust. Uudsete teenustena arendatakse integreeritud hoolekandeteenuseid ja nõustamisi ning tugigruppe hoolduskoormusega inimestele.

Toetust saanud projektide nimekirja leiab siit.

Määruse „Tööturul osalemist toetavad hoolekandeteenused” tegevuse 2.2.1 „Eakatele, erivajadustega ja toimetulekuraskustega inimestele ning nende pereliikmetele töölesaamist toetavad hoolekandeteenused” kolmas Euroopa Sotsiaalfondist rahastatav taotlusvoor oli avatud 29. aprillist kuni 29. augustini 2019. Innovesse esitati 15 taotlust, milles sooviti toetust 3 278 927,56 eurot. Taotlusvooru viis läbi SA Innove koostöös Sotsiaalministeeriumiga.

 

 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.