Mobile menu

Uudised

Selle aasta põhikooli lõpueksamid hakkavad läbi saama

Põhikooli lõpetamiseks tuli õpilasel sooritada lõpueksam eesti keeles, matemaatikas ja valikaines. Riiklikud põhikooli eksamid on kõigis koolides ühesugused ja toimuvad Eksamidsamaaegselt.

3. juunil toimunud eesti keele eksamil osales 9103, eesti keel teise keelena eksamil 2924 ning 10. juuni matemaatika eksamil 12 052 õpilast. Valikainetest oli kõige populaarsem inglise keele eksam, kuhu registreerus 5158 õppurit, järgnes ühiskonnaõpetuse eksam 2780 osalejaga. Kõige vähem valiti valikeksamiks prantsuse keelt – vaid 6 õpilast. Täna-homme on toimumas veel võõrkeeleeksamite suulised osad ja siis on selleks aastaks põhikoolilõpetajatel eksamid tehtud.

Hetkel on Haridus- ja Teadusministeeriumi eestvedamisel käimas lõpueksamite süsteemi muudatus, loe täpsemalt siit.
Põhikooli lõpueksamite kohta leiab lisainfot Innove kodulehelt.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.