Mobile menu

Uudised

Soovitusi koolide tugispetsialistidele: nõustamine peab jätkuma ka eriolukorras!

Tavapäraselt tugispetsialistide tuge vajanud õpilased vajavad praegu veelgi rohkem tuge. Julgustame kõiki koolides töötavaid psühholooge, sotsiaalpedagooge, eripedagooge ja logopeede tegema koostööd õpetajate ja lastevanematega, et ka uues olukorras jätkata tugiteenuste osutamisega ja olla lastele toeks.

Distantsõpe eeldab õppijalt enesejuhtimis- ja  ajaplaneerimisoskust, motivatsiooni ja vastutustunnet. Paraku ei suuda kõik hariduslike erivajadustega õpilased iseseisvalt uues olukorras õppida ning vajavad ka distantsõppe ajal igapäevast individuaalset tuge lapsevanemalt, õpetajalt ja kooli tugispetsialistilt.

Kohtumised kliendiga ei ole praegu võimalikud, kuid tugispetsialist saab tööd ikkagi jätkata – distantsnõustades. See ei ole samaväärne silmast-silma kohtumisega, kuid telefoni teel ühenduse hoidmisest ja videokõne vahendusel nõustamisest on praegusel ajal segaduses peredele ja lisatoe vajadusega lastele ikkagi palju abi.

Innove Rajaleidja soovitused esmatasandi tugispetsialistidele, Rajaleidja e-nõustamise mudeli ja tehnilised võimalused nõustamisega jätkamiseks leiate SIIT!

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.