Mobile menu

Uudised

Sotsiaalmeediakampaania #minaoskan kutsub kõiki märkama ja esile tooma oma individuaalseid oskuseid

2017. aastal tähistas Innove koos Haridus- ja Teadusministeeriumiga oskuste aastat, mille eesmärk oli tõmmata ühiskonnas tähelepanu kutseharidusele ning oskustele laiemalt. Sel aastal soovime oma missiooniga jätkata. Sotsiaalmeediakampaania #minaoskan kutsub üles oskuseid nägema, tunnustama ja esile tooma!

Kuna juba õige pea on meil tulemas oskuste festival „Noor meister 2018“, siis sellega seoses soovime veelgi rohkem ärgitada noori oma tulevikuameti peale mõtlema. Meie väike riik vajab oskuslikku tööjõudu; noori, kes saavad elus hakkama; inimesi, kes armastavad seda, mida nad teevad. Meil kõigil on oskuseid, vilumusi, andeid või lihtsalt tugevaid külgi, mis loovad ühiskonnas ja tööturul olulist väärtust. Kuid sageli ei hinda ega märkagi me neid.

Kampaania reklaamnäoks on laulja ja näitleja Kristel Aaslaid, kes on väga hea näide ettevõtlikust inimesest, kes on ühest enda üldsusele vähema tuntud hobist ehk meikimisest arendanud välja oskuse, millega on võimalik ka lisaraha teenida

Alustada saad igaüks iseendast – näita, mida sina juba oskad või millist oskust praegu omandad, märkides sotsiaalmeedias oma oskust illustreeriva või kirjeldava teemapostituse või foto juurde #minaoskan ja oma oskus.

Sa naudid kirjutamist? Või meeldib sulle hoopis meigiga katsetada või kududa? Sinu hobiks on puutöö? Oled osav blogimaailmas? Võib-olla sa pole sellele senini mõelnud, kuid iga OSKUS, mille oled omandanud, jääb sulle kogu eluks, ning kui seda veelgi edasi arendad, võib sellest saada sinu tulevikuamet või lisateenimisvõimalus. Mida rohkem oskusi me elu jooksul omandame, seda paremini elus hakkama saame. Mis on sinu OSKUS?

Kutsume üles ka sind olema eeskujuks ja lisama sotsiaalmeediasse pilti oma oskusest koos #MINAOSKAN. Näitame, kui ägedaid ja osavaid inimesed meil on! Kõikide oskajate vahel läheb 7. mail loosi mitmeid auhindu, mille on välja pannud Tallink Hotels.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.