Mobile menu

Uudised

Täna toimub põhikooli lõpueksam eesti keeles ja eesti keel teise keelena

Täna, 1. juunil algab tänavune põhikooli lõpueksamite periood eesti keele ja eesti keel teise keelena eksamiga.Põhikooli lõpueksam

Eesti keele lõpueksami hindamisjuhend, võti ja vastavustabel tehakse avalikuks pärast eksami lõppu Eksamite infosüsteemis (EISis). Selleks tuleb sisse logida, valida EKK testid –> Failide laadimine. Faili alla laadimiseks peab komisjoni liige olema failide laadija õigustega. EISi kasutusjuhendid leiad SIIT.

Palume aineõpetajatel avaldada ka arvamust eksamitööde kohta. Küsimustikud  leiad SIIT.

2017/2018. õppeaasta riiklike põhikooli lõpueksamite toimumisajad:

  • eesti keel: 1. juunil 2018
  • eesti keel teise keelena (kirjalik): 1. juunil 2018
  • eesti keel teise keelena (suuline): 1., 4. ja 5. juunil 2018
  • matemaatika: 8. juunil 2018
  • valikeksam vene keeles, bioloogias, keemias, füüsikas, geograafias, ajaloos, ühiskonnaõpetuses või inglise, prantsuse, saksa või vene keeles võõrkeelena (kirjalik): 13. juunil 2018
  • valikeksam inglise, prantsuse, saksa või vene keeles võõrkeelena (suuline): 13.–14. juuni 2018.

Põhikooli lõpueksamid algavad kell 10.00. Eksamiks antakse aega kaks kuni kolm astronoomilist tundi. Eesti keele kui teise keele ja võõrkeele lõpueksamid koosnevad kirjalikust ja suulisest osast, ülejäänud eksamid on kirjalikus vormis.

Lisainfot põhikooli lõpueksamite kohta leiad SIIT.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.