Mobile menu

Uudised

Täna toimuvad põhikooli valikeksamid

Täna kell 10 algavad põhikooli kirjalikud lõpueksamid valikainetes (vene keel, bioloogia, keemia, füüsika, geograafia, ajalugu, ühiskonnaõpetus või inglise, prantsuse, saksa või vene keel võõrkeelena).Põhikooli lõpueksam

Eksamite hindamisjuhendid tehakse avalikuks pärast eksami lõppu Eksamite infosüsteemis (EIS). Selleks tuleb sisse logida EIS-i,  valida EKK testid –> Failide laadimine. Faili alla laadimiseks peab komisjoni liige olema failide laadija õigustega.

Palume aineõpetajatel avaldada ka arvamust eksamitööde kohta! Küsimustikud leiad siit.

Valimisse kuulumise teeme koolidele teatavaks hiljemalt 15. juuniks. Valimisse kuulumisest teatame koolile nii e-maili teel kui ka meie kodulehel rubriigis koolidele eksamikorraldusest.

.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.