Mobile menu

Uudised

Tänavused noored meistrid on selgunud

Noor Meister 2018

Möödunud nädalal selgusid festivalil „Noor meister 2018“ tänavused kutsealade parimad. Kõikide võistlusalade esikolmiku tulemustega saab tutvuda SIIN. Lisaks „Noore meistri“ tiitlitele selgitati välja ka Eesti parim noor-DJ. 

Ürituse avas haridus- ja teadusminister Mailis Reps. Festivali külastas tuhandeid noori. Külastajate jaoks kujunes kahepäevane üritus väga meeldejäävaks, kus kõrgeima hinnangu saigi just võimalus ise tegevustele käed külge panna ja näha erinevate ametite köögipoolt. Festivalil leidus põnevaid töötubasid oma oskuste avastamiseks ja arendamiseks. Noori nõustasid kohapeal karjäärispetsialistid nii hariduse kui ka tööturu teemadel. Esindatud oli 25 kutse- ja kõrgkooli. Oma edulugu oskuste maailmas tutvustas 20 kutse- ja üldhariduskoolide õpilasfirmat, kes kohapeal ka enda toodangut müüsid.

Noorte seas aitas melu luua „Padjaklubist“ tuntud särtsakas päevajuht Kristel Aaslaid koos säravate esinejatega ja meeleoluka lavaprogrammiga. Üritusest tegi ülekannet ka Karl Vilhem Valter, kes võttis kaheks päevaks üle ürituse Instagrami konto @oskustegatulevikku. Kohapeal toimus põnev mäng, kus peavõiduks oli kummalgi päeval uus iPhone 7. Koos paljude teiste esinejatega astus lavale ka noorte seas populaarne räppar Arop.

Esimese ja teise päeva galerii saab alla laadida SIIT! Fotode autorid on Erlend Štaub ja Henri-Kristian Kirsip.

Festival toimus Tallinnas, Eesti Näituste Messikeskuses (Pirita tee 28, Tallinn) ja oli kõigile tasuta.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.