Mobile menu

Uudised

Tutvu õpetajaametiga programmis “Jah! Õpetajaks!”

õpetajaVeebruari lõpus alustab inpiratsiooniprogramm “Jah! Õpetajaks!”, mis toob kokku, innustab ja julgustab inimesi, kes kaaluvad õpetajaametit oma järgmise karjäärivalikuna. Kui oled positiivsete hoiakutega, valmis noori toetama ning neid oma eeskujuga inspireerima, oled oodatud programmi kandideerima. 

Moodulite käigus selgub, mida õppimine ja õpetamine tänapäeval endast kujutavad ning millised on paindlikud võimalused õpetajana tööle asumiseks. Osaleja saab ülevaate sellest, milliseid rolle õpetaja tänapäeval täidab ning mida õpetajast oodatakse, millised on õpetajaametiga seonduvad hirmud ja kummutame neid. Programmi raames on võimalik õpetajat varjutada ning näha, milline on tema igapäev.

Programm koosneb neljast moodulist. Täpsem info inspiratsiooniprogrammi lehel.

Kandideerimiseks saada oma CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 9. veebruariks 2020 aadressile jaanika.aasa@innove.ee

 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.