Mobile menu

Uudised

Üldhariduskoolid said Innovelt rahuloluküsitluste tagasiside raportid

2019. aasta veebruaris-märtsis viis Innove koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga läbi riiklikud üldhariduskoolide rahulolu ja koolikeskkonna küsitlused. Äsja said koolid küsitluste tagasiside raportid.

Sel aastal võttis küsitlustest osa 12407 4. klassi, 9920 8. klassi ja 5616 11. klassi õpilast ning 1046 täiskasvanute gümnaasiumite õppijat. Küsitlustulemuste tagasisideraport koostati 420 üldhariduskoolile. Tagasisidet saavad koolid kõikide sihtrühmade kohta, kuhu kuulus vähemalt 5 vastajat. Sel aastal on koolile koostatud tagasisideraport varasema PDF-i asemel HTML-vormingus. Raportit on võimalik terves ulatuses printida ning tagasisides olevaid jooniseid saab vajadusel ka ühekaupa salvestada ja printida.

Riiklike rahuloluküsitlusi viiakse üldhariduskoolides läbi alates 2015. aastast. 2017. aastal võeti kasutusele uued Tartu Ülikooli Rakendusuuringute Keskuse poolt ühtse kontseptsiooni alusel välja töötatud rahuloluküsitlused. Rahuloluküsitluste läbiviimise eesmärgiks on mitmekesistada õppe kvaliteedi kohta saadavat tagasisidet ning luua võimalused õpilaste heaolu ja toimetuleku süstemaatiliseks jälgimiseks koolis. Õpilaste kooliga rahulolu on alates 2016. aastast ka koolide ametlik tegevusnäitaja.

Lisainfo küsitluste kohta

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.