Mobile menu

Uudised

Üldhariduskoolides lõppesid rahuloluküsitlused

Õpilased arvutiklassis10. veebruarist kuni 29. märtsini viis Innove koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga üldhariduskoolides läbi riiklikud rahulolu- ja koolikeskkonna küsitlused, kus osales kokku 430 kooli ja ligikaudu 26 tuhat õpilast. 

Oma arvamust oli võimalik avaldada 4., 8. ja 11. klassi õpilastel ja täiskasvanute gümnaasiumi õppijatel. Kõikidest 4. klassi õpilastest vastas küsitlusele 69%, 8. klasside õpilaste seas oli osalejaid 70,1%, 11. klassi õpilastest vastas 71,7% ning kõige tagasihoidlikum oli osavõtt täiskasvanute gümnaasiumite õppijatel – 23,4 %.

Üleriigiline koolide rahuloluküsitlus toimus neljandat korda. Küsitlused olid elektroonsed, igale koolile edastati individuaalne veebilink. Sel aastal osalesid vaid õpilased, kuid järgmisel aastal saavad tagasiside anda lisaks õpilastele ka lapsevanemad ja õpetajad. Õpilaste rahuloluküsitlused toimuvad igal aastal, õpetajaid ja lapsevanemaid küsitletakse üle kolme aasta.

Innove edastab õppeaasta lõpuks koolidele ja koolipidajatele kooli(de) kohta tagasisideraportid. Peamised tulemused avaldatakse ka haridusandmete veebiportaalis www.haridussilm.ee

Lisainfot küsitluste kohta leiab: www.innove.ee/uuringud/rahulolu/ ja www.hm.ee/et/rahulolu

 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.