Mobile menu

Uudised

Üldhariduskoolides lõppesid rahuloluküsitlused

4. veebruarist kuni 24. märtsini viis Innove koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga üldhariduskoolides läbi rahulolu ja koolikeskkonna küsitlusi, kus osales kokku 455 kooli ja ligikaudu 28 000 õpilast.

Oma arvamust oli võimalik avaldada 4., 8. ja 11. klassi õpilastel. Kõikidest 4. klassis õpilastest vastas küsitlusele 80 %, 8. klasside õpilaste seas oli osalejaid 76%, 11. klassi õpilastest vastas 70% ning kõige tagasihoidlikum oli osavõtt täiskasvanute gümnaasiumite õppurite seas – 19,8%.

Üleriigiline koolide rahuloluküsitlus toimus kolmandat korda. Küsitlused olid elektroonsed, igale koolile edastati individuaalne veebilink. Eelmisel aastal said lisaks õpilastele tagasisidet anda ka lapsevanemad ning õpetajaid, kuid sel aastal osalevad vaid õpilased. Õpilaste rahulolu-uuring toimub igal aastal, õpetajaid ja lapsevanemaid küsitletakse üle kolme aasta.

Innove edastab õppeaasta lõpuks koolidele ja koolipidajatele kooli(de) kohta tagasiside raportid. Peamised tulemused avaldatakse ka haridusandmete veebiportaalis www.haridussilm.ee

Lisainfot küsitluste kohta leiab: www.hm.ee/et/rahulolu

 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.