Mobile menu

Uudised

Innovest saab toetust taotleda uudsete toodete ja teenuste loomiseks sotsiaalvaldkonnas

11. veebruarini on avatud taotlusvoor, kust toetatakse projekte, mis pakuvad abivajajate ja nende lähedaste toimetuleku parandamiseks uudseid lahendusi. Huvilistele toimub 10. jaanuaril Tallinnas ka taotlusvooru tutvustav infopäev.

Innove tööelu keskuse juhi Ülle Luide sõnul oodatakse nii omavalitsustelt kui ka era- ja kolmanda sektori organisatsioonidelt kaasaegseid lahendusi, mis aitavad vähendada hoolduskoormust ning ühtlasi aitavad ka erivajadustega inimestel paremini toime tulla. „Taotlusvooru raames toetatakse teenuse või toote testimist, selle arendamist vastavalt testimise tulemustele ning ka arenduseks vajaliku partnerluse ja koostöövõrgustiku arendamist,“ selgitab Luide.

Taotlusvooru eelarve on 2 miljonit eurot, väikseim toetus projekti kohta 50 000 ning suurim 300 000 eurot. Kohalike omavalitsuste puhul võib toetus ulatuda 85 protsendini abikõlblikest kuludest, teistel taotlejatel 65 protsendini. Projekte rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondist.

Tegevuse „Eakatele, erivajadustega ja toimetulekuraskustega inimestele ning nende pereliikmetele töölesaamist toetavad hoolekandeteenused” uudsete lahenduste väljatöötamise ja elluviimise põhitoetuse taotlusvooru korraldab SA Innove koostöös Sotsiaalministeeriumiga. Voor on avatud 3. detsembrist 2018 kuni 11. veebruarini 2019 kl 17.00. Huvilistele tutvustatakse taotlusvooru 10. jaanuaril Tallinnas toimuval infopäeval.

Lisainfo ja infopäevale registreerimine 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.