Mobile menu

Uudised

Uued infolehed selgitavad, kust leida abi, kui lapsel on probleeme õppimise, käitumise või suhetega

Innove Rajaleidjal said valmis uued infolehed koolidele, lasteaedadele, lapsevanematele ja koolinoortele. Teabelehed „Kust leida abi” selgitavad, millal ja kuhu pöörduda, kui lapsel on tekkinud probleemid õppimise, käitumise või suhtlemisega koolis, lasteaias või kodus.Kust leida abi plakat

Kevadperioodil suureneb pöördumine nii Rajaleidja keskuste kui ka teiste lapsi haridusteel toetavate spetsialistide ja asutuste poole. Sagedasti tulevad ette küsimused: kas minna lapse murega kooli või Rajaleidja psühholoogi juurde? Mida teha, kui lasteaias puudub tugispetsialist? Kas enne Rajaleidjasse tulekut peaks käima psühhiaatri juures? Kas lapsega logopeedi juures käimiseks on vaja rehabilitatsiooniplaani või perearsti saatekirja?

Et pered oleksid teadlikud ja haridusasutused saaksid alati meenutada, kuidas last haridussüsteemis toetada, olemegi loonud kompaktsed teabelehed „Kust leida abi“.

Teabelehti võib kasutada ja levitada igaüks. Haridusasutused saavad teabelehti jagada õpetajatele, lapsevanematele ja noortele, kinnitada rühma, klassi või õpetajate toa seinale, lisada kooli või lasteaia koduleheküljele jne.

Läbi paranenud teadlikkuse säästame kõigi osapoolte aega ja juhatame lapsed kiiremini vajaliku abini!

Innove Rajaleidja infolehed “Kust leida abi”:

Rajaleidja koduleheküljelt leiavad haridusasutused ka pikemaid ja põhjalikumaid abimaterjale, mis juhendavad erinevaid lapsi lasteaias ja koolis toetama.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.