Mobile menu

Uudised

Uued voldikud aitavad lapse kõne arengu probleeme õigeaegselt ära tunda ja last aidata

Hea suulise kõne oskus on eelduseks lugema ja kirjutama õppimisele. Kui lapsel on probleeme lugemise ja kirjutamisega, kannatab paratamatult ka toimetulek koolis. Seetõttu on tähtis lapse kõne arengu probleeme märgata ja lahendada juba eelkoolieas.Lapsed isaga

Innove Rajaleidja uued infovoldikud „Lapse kõne areng. 4-5aastane laps“ ja „Lapse kõne areng. 6-7aastane laps“ aitavadki vanematel oma lapse kõne arengut toetada.

Voldikud vastavad küsimustele milline on eakohane kõne, kuidas lapse kõne arengut kodus toetada ning millal pöörduda logopeedi juurde. Samuti sisaldavad voldikud raamatute, töövihikute, laua- ja veebimängude soovitusi, mis aitavad lapse kõne arengule kaasa.

Voldikud valmisid SA Innove, Tallinna Ülikooli ja Eesti Lugemisühingu koostöös, kes jagavad voldikuid trükistena oma klientidele ja sihtrühmadele.

Voldikuid ise välja printida või veebis kasutada saavad aga kõik soovijad. Näiteks võivad voldikuid välja printida ning lapsevanematele jagada logopeedid ja lasteaiaõpetajad. Voldikud on printimiseks ja voltimiseks saadaval nii värvilise kui ka mustvalgena. Internetis lugemiseks oleme teinud voldikutest mugavamad, aktiivsete viidetega veebiversioonid.

Käesoleval aastal on voldikute sarja „Lapse kõne areng“ oodata ka nooremate laste kõne arengut toetavat materjali.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.