Mobile menu

Uudised

Uus ja pingeline võistlussari „Noor meister” toob noored meistrid vaatajale koju

Homme, 23. märtsil algab ETV2 ekraanil põnev võistlussaade Eesti kutseharidusest. Saadet juhib särtsakas Laura Prits. Kevadhooajal jõuab eetrisse kümme episoodi, millest üheksa filmitakse kutsekoolides üle Eesti. Saatesarja viimane osa salvestatakse 3.4. mail toimuval oskuste festivalil  „Noor meister 2019”.
Telesaade "Noor meister"

Tiir tehakse peale tervele Eestile. Lähemalt saame tuttavaks üheksa võistluserialaga, milles panevad end proovile kutsekoolide parimad noored meistrid. Võistlust hindavad oma ala eksperdid. Näeme oskusi, võistlusjanu, rõõmu, õnnestumisi, läbikukkumisi. Pinge on õhus ning aeg näitab, kes murdub ja kes jõuab võiduka lõpuni. Lisaks võistlustele heidame igas episoodis pilgu ka paari Eesti kutsekooli.

Innove haridusuuenduste agentuuri juhi Tanel Oppi sõnul on kutseharidus kiire ja paindlik võimalus omandada praktilised oskused, mis annavad aluse nii edukaks karjääriks kui ka võimaluse tulevikus edasi õppida. „2019. aastal uuendasime noore meistri formaati. Traditsiooniliste võistluste kõrval soovime jõuda atraktiivse telesarjaga nii noorte kui ka nende vanemateni ning näidata tublisid noori ja kaasaegseid koole kogu Eestile.”

Võistlused annavad võimaluse noortel meistritel end proovile panna ja oma oskusi võrrelda. Näeme kuldsete kätega õpilasi, kes pürgivad Noor Meister 2019 tiitlile. Kutsevõistluste võitjatel on võimalus saada Euroopa kutsemeistrivõistluste EuroSkills 2020 koondisesse. Kaalul on palju ja konkurents on tugev – see on uus ja pingeline võistlussaade Noor Meister!

Instagram: noormeister
Facebook: Noor Meister

 

Saade on rahastatud Euroopa Sotsiaalfondi toel. Saadet toodab Innove tellimusel ULM production.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.