Mobile menu

Uudised

Vahvad joonisfilmid aitavad väikestel lastel logopeedilisi harjutusi teha

Innove logopeedide eestvedamisel loodud kolmeosaline joonisfilm ”Pannkoogipidu” aitab väikestel lastel teha logopeedilisi harjutusi. Laps vaatab ja kuulab joonisfilmi Keelekese seiklustest ning saab samal ajal teha kaasa suumotoorika harjutusi.

Videotes näidatud harjutused tugevdavad ja arendavad suu, huulte, põskede ja keele lihaseid ning nende liikuvust ja koordinatsiooni. See kõik toetab selge häälduse kujunemist.

“Pannkoogipidu” on mõeldud eelkõige lapsevanematele ja logopeedidele, kellel on vaja teha väiksemate lastega logopeedilisi harjutusi, kuid joonisfilmid pakuvad rõõmu ja kaasategemise lusti kõikidele eelkooliealistele lastele.

Joonisfilmid “Pannkoogipidu” I, II ja III on loodud Valli Vilu raamatu „Pannkoogipidu“ põhjal.

Lisaks kolmele joonisfilmile said äsja valmis veel 20 videot, mis õpetavad tegema suu- ja keelelihaseid treenivaid harjutusi.

Tegemist on kolmanda ja viimase osaga Innove Rajaleidja suuremast videoprojektist, mille käigus valmisid:

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.