Mobile menu

Uudised

Veebruaris algavad Goethe–Zertifikat B1 ja B2 eksamite ettevalmistuskursused

Tallinna Saksa Kultuuriinstituut pakub gümnaasiumiastme õpilastele Goethe–Zertifikat B1 ja B2 tasemete riigieksameid asendavateks rahvusvahelisteks keeleeksamiteks ettevalmistuskursusi. Kursustel tutvuvad õpilased eksami ülesehitusega, lahendavad eksamiülesandeid ning saavad parema aimduse ka enda keeletasemest. Samuti pakub Tallinna Saksa Kultuuriinstituut riigieksami sooritajatele ka stipendiumeid instituudi poolt pakutavatele tavakursustele.

Info kursuste kohta:

GOETHE-ZERTIFIKAT B1 ettevalmistuskursus (9 õppetundi).

Toimumisaeg: toimub 16. veebruaril, 16. märtsil ja 13. aprillil 2019 kell 13.15–15.30. Hind 90 €.

Toimumiskoht: Tallinna Saksa Kultuuriinstituut, Tolli 2.

Kursuse hind: 90 €.

GOETHE-ZERTIFIKAT B2 ettevalmistuskursus (9 õppetundi).

Toimumisaeg: 16. veebruaril, 16. märtsil ja 13. aprillil 2019 kell 15.45–18.00.

Toimumiskoht: Tallinna Saksa Kultuuriinstituut, Tolli 2.

Hind: 90 €.

Kõikidel saksa keele riigieksami tegijatel on võimalik kandideerida ka saksa keele B1/B2 tavakursuse stipendiumile, mille puhul on kursuse tasu 130 € (tavahind 390 €). Stipendium kehtib neile, kes plaanivad riigieksamit teha aastal 2019 või 2020. Stipendiumitele kandideerimine on avatud kuni 31.01.19. Tavakursuste tunniplaani leiad siit: www.deutsch.ee/tunniplaan.

Rohkem infot: deutsch[ät]deutsch.ee.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.