Mobile menu

Uudised

Veel kümme päeva on aega kandideerida inspiratsiooniprogrammi „Jah, õpetajaks!”

Innove ootab huvilisi kandideerima inspiratsiooniprogrammi „Jah, õpetajaks!”. Esmakordselt ellu kutsutud programmi eesmärk on innustada ja toetada neid, kes tahavad teha karjääripööret ja asuda või naaseda õpetajaametisse. Kandideerimine kestab 9. veebruarini ning kohad on piiratud.opetaja

Sihtasutuse Innove projektijuhi Jaanika Aasa sõnul võetakse programmi vastu 12 inimest. „On suur rõõm näha, et huvi programmi vastu on. Praeguseks on enda soovist teada andnud 10 inimest. Innustan siiski kõiki, kes veel mõtlevad, kandideerima. Lõpliku valiku langetame kandidaadi profiili sobivuse ja soovi alusel, mis väljendub motivatsioonikirjas,” ütles Aasa.

27. veebruaril algav programm koosneb neljast moodulist ja vältab maikuuni. Programmi viiakse läbi üle Eesti. Toimuvad seminarid ning osalejad kohtuvad õpetajate ja koolijuhtidega ning töövarjutavad neid, et saada aimdust õpetajatööst. Samuti valmistavad osalejad ette koolitunni ja viivad selle ka reaalselt läbi, et proovida kätt õpetajaametis. Programmi jooksul valmib koostöös juhendajaga personaalne tegevusplaan, kus kaardistatakse edasised tegevused, mida õpetajaametisse tööle asumiseks on vaja astuda.

Programmiga oodatakse liituma töökogemuse ja magistrikraadiga inimesi (võib olla omandamisel), kes:

  • on oma valdkonna spetsialistid ja kaaluvad õpetajaametit järgmise karjäärivalikuna;
  • on õpetajaks õppinud, ent pole õpetajana töötanud;
  • on õpetajana töötanud, valinud teise karjääritee ning kaaluvad nüüd taaskord õpetajaametisse naasmist.

Kandideerimiseks tuleb saata CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 9. veebruariks aadressile jaanika.aasa@innove.ee.

Lisainfot programmi ja kandideerimisprotsessi kohta leiab Innove kodulehelt.

Lisainfo:
5309 3111
opetaja@innove.ee

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.