Mobile menu

Uuringud

Innove uuringute ja arenduskeskuse infopäev Ida-Virumaal

Kutsume Ida-Virumaa õpetajaid ning kooli- ja lasteaiajuhte infopäevale!

Innove uuringute ja arenduskeskus korraldab 11. juunil kell 11.00-15.00 Narva Soldino Gümnaasiumis (Tallinna mnt 40) oma tegevusi tutvustava infopäeva.

Päeva eesmärk on jagada infot riiklike ja rahvusvaheliste uuringute kohta, samuti tutvustada valminud uudseid hindamisvahendeid ning anda osalejatele võimalus kaasa rääkida ning küsimusi esitada.

Kes on infopäevale oodatud?

Ootame kõiki matemaatika, algklasside, eesti keele, võõrkeelte (saksa, prantsuse, vene, inglise), loodus- ja sotsiaalvaldkonna õpetajaid, kes õpetavad põhikooli vanuseastmes (I-III kooliaste). Samuti on oodatud Ida-Virumaa üldhariduskoolide juhid, õppejuhid ja õpetajad ning lasteaedade juhid, aga ka kõik teised töötajad, kes tunnevad teema vastu huvi.

Mida päev endast kujutab?

Infopäeva alguses jagunevad osalejad erinevatesse ruumidesse:

  • Kooli- ja lasteaiajuhtidele ja õppejuhtidele tutvustatakse seminari käigus rahvusvahelisi uuringuid (üldhariduse õpetajate uuringut TALIS; alushariduse ja laste heaolu uuringut IELS) ja riiklikke rahulolu uuringuid. Lisaks tutvustatakse valminud digipädevustesti ja planeeritud alushariduse hindamisvahendit. Seminar toimub eesti keeles.
  • Õpetajatele tutvustatakse e-kogusid ja diagnostilisi teste ning nende kasutamist EISis. Õpetajatel on võimalus osaleda praktilises õpitoas, pärast mille läbimist on nad võimelised e-kogusid ja diagnostilisi teste iseseisvalt õppetöös kasutama. Õpituba viiakse läbi nii eesti kui ka vene keeles (piisava hulga osalejate korral).

Nii seminari kui ka õpitoa kestus on 3 tundi (4 akadeemilist tundi).

Registreerimine on lõppenud! 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.