Mobile menu

Uuringud

Rahuloluküsitlused lasteaedades

Alates 2017. aastast viime Eesti lasteaedades läbi riiklike rahuloluküsitlusi. Uuringu eesmärk on välja selgitada lapsevanemate ja õpetajate rahulolu lasteaiakeskkonna ja sellega seotud teguritega.

Tänavused küsitlused toimusid perioodil 07.05–10.06.2018. Küsimustikule vastasid lapsevanemad ja õpetajad, abiõpetajad ja õpetaja abid (muu lasteaiapersonal küsitluses ei osalenud). Küsimustikega kogutud andmeid kasutatakse lasteaedadele tagasiside andmiseks õpetajate töö- ja õpikeskkonna kvaliteedi ning lastevanemate lasteaiaga rahulolu kohta.

Analüüsitulemuste põhjal antakse tagasisidet kõikidele küsitlustes osalenud lasteaedadele ja nende pidajatele. Tagasiside on lasteaiapõhine ja esitatakse võrdluses riigi keskmisega. Üksiku õpetaja või lapsevanema vastuste kohta tagasisidet ei anta! Soovitame lasteaedadel tagasisidet jagada nii õpetajate kui ka lastevanematega.

Tulenevalt andmete mahuka analüüsi tõttu edastame 2018. aasta küsitluste tulemused lasteaedadele ja nende pidajatele septembris.

Rohkem infot kõiki haridustasemeid hõlmava rahulolu hindamise kohta leiad SIIT. 

Vene keeles leiab uuringute kohta infot SIIT.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.