Mobile menu

Uuringud

Rahuloluküsitlused lasteaedades

Alates 2017. aastast viiakse kõikides Eesti lasteaedades läbi riiklike rahuloluküsitlusi, millega kogutakse andmeid lasteaia õpetajatelt (sh abiõpetajatelt ja õpetajate abidelt) ning lapsevanematelt. Alushariduses viiakse rahuloluküsitlusi läbi iga kolme aasta tagant. 2017. aastal toimus uute alushariduse rahuloluküsitluste valimipõhine katsetamine, 2018. aastal viidi läbi esmakordne kõikne andmekogumine ning järgmine andmekogumine alushariduses viiakse läbi 2021. aasta kevadel.

Küsitlustes osalemisega saavad nii lapsevanemad kui ka õpetajad läbi tagasiside andmise osaleda lasteaiakeskkonna arendamises, juhtides tähelepanu valdkondadele, kus muutuste esilekutsumine oleks vajalik. Küsitlustega kogutud andmeid kasutatakse lasteaedadele ja nende pidajatele tagasiside andmiseks. Igale lasteaiale, kust osales küsitluses vähemalt 5 vastajat ühest sihtrühmast, koostatakse asutusepõhine tagasisideraport. Raportis on läbivalt lasteaia tulemusi (nii õpetajate kui ka lapsevanemate) kõrvutatud vastava sihtrühma riigi tasandi keskmise tulemusega. Üksiku indiviidi vastuste kohta tagasisidet ei anta! Kõiki lasteaedasid julgustatakse oma tagasisidet jagama.

2018. aasta lasteaedade rahuloluküsitluste tagasiside NÄIDIS

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.