Mobile menu

Uuringud

Rahuloluküsitlused kutsehariduses

Alates 2017. aastast viiakse kõikides Eesti kutsekoolides läbi riiklike rahuloluküsitlusi, millega kogutakse andmeid kutsekoolide õppijatelt ja õpetajatelt. Kutsehariduses viiakse rahuloluküsitlusi läbi igal aastal, õppijatelt kogutakse andmeid igal aastal, õpetajatelt üle kolme aasta.

2020. aastal jäävad kutseõppijate rahuloluküsitlused ära seoses eriolukorrast tingitud distantsõppega. Järgmised riiklikud rahulolu- ja koolikeskkonna küsitlused toimuvad 2021. aasta kevadel. Küsitlustes osalevad kõikidel haridustasemetel ja õppekavadel kutseharidust omandavad õppijad ning kõik õpetajad.

Küsitlustes osalemisega saavad nii õppijad kui ka õpetajad läbi tagasiside andmise osaleda koolikeskkonna arendamises, juhtides tähelepanu valdkondadele, kus muutuste esilekutsumine oleks vajalik. Küsitlustega kogutud andmeid kasutatakse koolidele tagasiside andmiseks. Igale kutsekoolile, kust osales küsitluses vähemalt 5 vastajat ühest sihtrühmast, koostatakse asutusepõhine tagasisideraport. Raportis on läbivalt kooli tulemusi (nii õppijate kui õpetajate) kõrvutatud vastava sihtrühma riigi tasandi keskmise tulemusega. Üksiku indiviidi vastuste kohta tagasisidet ei anta! Kõiki kutsekoole julgustatakse oma tagasisidet jagama.

2019. aasta kutsekoolide rahulolu ja koolikeskkonna küsitluste tagasiside NÄIDIS

 

2019. aasta kutseõppijate rahulolu- ja koolikeskkonna küsitluse riigi tasandi tulemused

kutseõpe rahuloluuuring

Märkus. *-antud kahe faktori puhul on madalam skoor parem kui kõrge skoor, s.o mida madalam keskmine, seda vähem küüniliselt ja kurnatult vastajad end tundsid. Vastajate arv = 1789.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.