Mobile menu

Uuringud

Rahuloluküsitlused üldhariduses

Riiklike rahuloluküsitlusi viiakse üldhariduskoolides läbi alates 2015. aastast. 2017. aastal võeti kasutusele uued Tartu Ülikooli Rakendusuuringute Keskuse poolt ühtse kontseptsiooni alusel välja töötatud rahuloluküsitlused.

Rahuloluküsitluste läbiviimise eesmärgiks on mitmekesistada õppe kvaliteedi kohta saadavat tagasisidet ning luua võimalused õpilaste heaolu ja toimetuleku süstemaatiliseks jälgimiseks koolis. Õpilaste kooliga rahulolu on alates 2016. aastast ka koolide ametlik tegevusnäitaja.

Üldhariduskoolide rahuloluküsitlus toimub 2019. aastal 4. veebruarist – 24. märtsini. 2019. aasta rahuloluküsitluse sihtrühmaks on õpilased. Osalevad üldhariduskoolide 4., 8. ja 11. klassi õpilased ning täiskasvanute gümnaasiumite õpilased, kokku 492 koolist üle Eesti. Õpilastel on küsimustikku võimalik täita nii eesti, vene kui ka inglise keeles. Andmeid kogutakse õpilaste kooliga rahulolu ja sellega seotud tegurite kohta.

Rahuloluküsitlused on elektroonsed. Küsitluste läbiviimiseks edastati koolile küsimustike veebilingid. Koolid saavad Innovelt tulemuste raportid 2019. õppeaasta lõpuks.

Rohkem infot kõiki haridustasemeid hõlmava rahulolu hindamise kohta leiad SIIT.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.