Mobile menu

Uuringud

Rahuloluküsitlused üldhariduses

Riiklike rahuloluküsitlusi viiakse üldhariduskoolides läbi alates 2015. aastast. 2017. aastal võeti kasutusele uued Tartu Ülikooli Rakendusuuringute Keskuse poolt ühtse kontseptsiooni alusel välja töötatud rahuloluküsitlused

Rahuloluküsitluste läbiviimise eesmärk on mitmekesistada õppe kvaliteedi kohta saadavat tagasisidet ning luua võimalused õpilaste heaolu ja toimetuleku süstemaatiliseks jälgimiseks koolis. Õpilaste kooliga rahulolu on alates 2016. aastast ka koolide ametlik tegevusnäitaja.

Üldhariduskoolide rahuloluküsitlused toimusid 2019. aastal 4. veebruarist 24. märtsini. 2019. aasta rahuloluküsitluse sihtrühm olid õpilased. Sel aastal võttis küsitlustest osa 12407 4. klassi, 9920 8. klassi ja 5616 11. klassi õpilast ning 1046 täiskasvanute gümnaasiumite õppijat. Küsitlustulemuste tagasisideraport koostati 420 üldhariduskoolile. Tagasisidet said koolid kõikide sihtrühmade kohta, kuhu kuulus vähemalt 5 vastajat.

Rohkem infot kõiki haridustasemeid hõlmava rahulolu hindamise kohta leiad SIIT.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.