Mobile menu

Rahuloluküsitlus üldhariduses

Rahuloluküsitlus üldhariduses

Riiklike rahuloluküsitlusi viiakse üldhariduskoolides läbi alates 2015. aastast. 2017. aastal võeti kasutusele uued Tartu Ülikooli Rakendusuuringute Keskuse poolt ühtse kontseptsiooni alusel välja töötatud rahuloluküsitlused.

Rahuloluküsitluste läbiviimise eesmärgiks on mitmekesistada õppe kvaliteedi kohta saadavat tagasisidet ning luua võimalused õpilaste heaolu ja toimetuleku süstemaatiliseks jälgimiseks koolis. Õpilaste kooliga rahulolu on alates 2016. aastast ka koolide ametlik tegevusnäitaja.

Viimased üldhariduskoolide küsitlused toimusid 2018. aasta kevadel. Andmeid koguti õpetajate, põhikooliõpilaste vanemate ja 4., 8. ja 11. klassi õpilaste kooliga rahulolu ja sellega seotud tegurite kohta.

Tulenevalt andmeanalüüsi mahuka töö tõttu edastame tagasisideraportid kõikidele osalenud koolidele 2018. aasta augusti lõpus.

Rohkem infot kõiki haridustasemeid hõlmava rahulolu hindamise kohta leiad SIIT.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.