Mobile menu

TALIS 2018

TALIS 2018

1. märtsis kuni 11. maini 2018 toimub suuremahuline põhiuuring. Eestist on uuringusse kaasatud 200 kooli, mille direktoritel ja kus töötavatel üle 3300 õpetajal on võimalik oma arvamust avaldada.

Küsitletavateks on põhikooli 7.-9. klasside õpetajad ja nende koolide juhid. Uuringu jaoks on välja töötatud eraldi õpetajale ja koolijuhile mõeldud küsimustikud, mille täitmine võtab aega umbes 45 minutit. Küsimustikega uuritakse õpetajate professionaalset arengut, õpetajate hindamist ja tunnustamist, õpetajate pedagoogilisi uskumusi, praktikaid ja tööalaseid hoiakuid ning koolijuhtimist. Küsimustikud täidetakse elektrooniliselt.

2017. a veebruaris viidi läbi testuuring 30 koolis üle Eesti, milles uuriti õpetajate professionaalset arengut, õpetajate hindamist ja tunnustamist, õpetajate pedagoogilisi uskumusi, praktikaid ja tööalaseid hoiakuid ning koolijuhtimist.

Uuringu tulemused avalikustatakse 2019. aasta juunis. 

TALIS Uuring viiakse läbi ESF programmi „Pädevad ja motiveeritud õpetajad ning haridusasutuste juhid” raames. TALIS uuringu läbiviimist Eestis koordineerib Innove. Kontaktid:

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.